Czwarta liga świętokrzyska. Moravia Morawica przegrała na swym boisku Czarnym Połaniec

Piotr Stańczak
Mateusz Załucki już w drugiej minucie dał Czarnym Połaniec prowadzenie w meczu z Moravią w Morawicy. Piotr Stańczak
W meczu 15. kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej Moravia Morawica przegrała z Czarnymi Połaniec 1:2 (0:2).

Moravia Morawica - Czarni Połaniec 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Mateusz Załucki 2, 0:2 Paweł Meszek 18 z karnego, 1:2 Łukasz Kraj 80.
Czarni: Janowski - Załucki, Witek, Bażant, Krępa - Meszek, Stypa (90+1. Snopek), Miazga, Gilar (90+1. Bandziarowski) - Muniak (60. Gębalski), Ryguła (68. Trytek).
Sędziował: Tomasz Żołądek.

- Mecz ułożył się dla nas znakomicie, bo szybko zdobyliśmy bramkę, niebawem podwyższyliśmy na 2:0. Mieliśmy jeszcze szansę strzelić kolejne gole. Po przerwie spotkanie się wyrównało - podsumował Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny z Połańca.

Sport Echo Dnia

Materiał oryginalny: Czwarta liga świętokrzyska. Moravia Morawica przegrała na swym boisku Czarnym Połaniec - Echo Dnia Świętokrzyskie