Doping i oprawa na meczu Zawisza - Zagłębie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Łukasz Szczepiński
Kibice na meczu Zawisza - Zagłębie.
Kibice na meczu Zawisza - Zagłębie. Leszek Grabowski
Zawisza we wtorkowy wieczór uporał się z Zagłębiem Lubin 2:0. Gospodarze dopiero w drugiej połowie zdobyli bramki, które zapewniły im trzy punkty. Na tym spotkaniu wreszcie na stadionie w Bydgoszczy pojawiała się spora grupa przyjezdnych, która razem z sympatykami niebiesko-czarnych świetnie bawiła się przez 90 minut!

Na mecz zgodowym Zawiszy z Zagłębiem została zamknięta trybuna B, na której od zawsze zasiadają najbardziej zagorzali sympatycy gospodarzy. Kibice postanowili, że wyjątkowo doping zostanie przeniesiony na trybunę C (na łuku pod zegarem). W Bydgoszczy stawiła się dość liczna grupa fanów z Lubina. Już w pierwszej połowie została zaprezentowana efektowna kartoniada.

Po zakończeniu meczu kibice podziękowali obu drużynom za walkę i opuścili stadion. Zaprzyjaźnieni fani obu zespołów świetnie bawili się przez całe spotkanie, co można zobaczyć poniżej.