Dużo kartek i piękne bramki - Juventus wyeliminował Milan!

PI
Paulo Dybala zdobył piękną bramkę
Juventus Turyn pokonał AC Milan 2:1 i awansował do półfinału Pucharu Włoch! W tym spotkaniu wszystkie bramki były przedniej urody. Strzelanie rozpoczął Dybala, który uderzył z woleja i wyprowadził Juventus na prowadzenie. Na 2:0 strzałem z rzutu wolnego podwyższył Miralem Pjanić i wydawało się, że już nic groźnego gospodarzom się nie stanie. Po zmianie stron widzieliśmy kompletnie inny Milan, który odważnie atakował gospodarzy i w 53 minucie za sprawą Carlosa Bacci zdobył kontaktową bramkę. Minutę później czerwoną kartką ukarany został Locatelli i szansę gości spadły do minimum. Mimo ambitnej postawy Milan musiał uznać wyższość Juventusu, który po raz kolejny pokazał dlaczego jest najlepszym klubem we Włoszech.