Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W niedzielny wieczór Elana Toruń podjęła Unię Janikowo w...

Elana Toruń zremisowała z Unią Janikowo. Mamy zdjęcia z meczu i trybun

W niedzielny wieczór Elana Toruń podjęła Unię Janikowo w spotkaniu 10. kolejki drugiej grupy III ligi. Mecz rozegrany przy sztucznym oświetleniu zakończył się remisem 1:1. Goście objęli prowadzenie już w 16. minucie za sprawą Tomasza Kowalczuka. Torunianie wyrównali w 41. minucie, gdy do bramki skierował piłkę Matus Marcin.

Wisła w europejskich pucharach! Oto kiedy i gdzie zagra. Rywal? Nieznany

Lukas Podolski dopingował piłkarzy ROW-u w derbach. Kiedyś w Rybniku grał jego ojciec

Gdzie są kibice Niebieskich? Zaskakująco mało sprzedanych biletów na mecz Ruch - Lech