Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 23 kolejki, Fortuna 1 Liga, Miedź Legnica przegrała...

Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom wygrał 1:0 z Miedzią w Legnicy. Gol Damiana Jakubika (ZDJĘCIA Z MECZU)

Miedź przegrała z Radomiakiem (ZDJĘCIA Z MECZU)

W meczu 23 kolejki, Fortuna 1 Liga, Miedź Legnica przegrała 0:1 z Radomiakiem Radom. Bardzo dobry mecz podopiecznych trenera Dariusza Banasika.
Miedź Legnica - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Damian Jakubik 49.
Miedź: Lenarcik - Zieliński (81 Lehaire), Pleśnierowicz, Mijusković, Pinillos - Tront, Matuszek, Makuch (64 Bednarski), Roman (80 Kaczmarek) - Drzazga (85 Azikiewicz), Zapolnik.
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz - Radecki (76 Kaput), Karwot - Leandro (87 Mikita), Gąska (79 Nascimento), Kozak - Angielski.
Sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).

Piłkarze Radomiaka sprawili bardzo miły prezent dla siebie i dla kibiców zielonych w Wielką Wielkanocną Sobotę. Po bardzo dobrym meczu pokonali Miedź w Legnicy.
W 49 minucie po akcji Damiana Gąski, Karola Angielskiego, piłka trafiła pod nogi Damiana Jakubika, który skierował ją do siatki. W 59 minucie, w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Karol Angielski, ale posłał piłkę tuż obok słupka.
Radomiak zdobył trzy punkty, ale stracił jednego piłkarza, Mateusza Cichockiego, który nie zagra w kolejnym meczu z Termaliką Nieciecza (sobota, 10 kwietnia, godzina 12.40 w Radomiu) za cztery żółte kartki.
Mecz z Legnicy z wysokości trybun oglądał Mariusz Lewandowski, trener Termaliki.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>

Kamil Kuzera: Dziękuję kibicom za wsparcie. Ta wiara jest niesamowita [WIDEO, FOTO]