Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze PGE Stali Mielec po meczu ze Stomilem Olsztyn mogli...

Fortuna 1 Liga. Stomil Olsztyn napsuł sporo krwi PGE Stali Mielec. Ta analiza mówi bardzo wiele

Piłkarze PGE Stali Mielec po meczu ze Stomilem Olsztyn mogli odetchnąć z ulgą. Całą drugą połowę grali w dziesiątkę, ale zdołali dowieźć do końca zwycięstwo 1:0, co zawdzięczają zorganizowaną obroną i dobrą postawą bramkarza. Z kolei w pierwszej połowie mieli więcej okazji od przeciwnika. Z kolei w pierwszej połowie mieli więcej okazji od przeciwnika, ale gola udało się zdobyć dopiero po trafieniu samobójczym.

Palmiarnia zaprasza na wyjątkową noc w rytmie flamenco. "Zachęcamy, by wziąć latarki"