Fortuna Puchar Polski. Tak kibicowaliście na zwycięskim meczu Korony Kielce z Legią Warszawa na Suzuki Arenie. Ćwierćfinał jest nasz!

Dorota Kułaga
Kibice Korony Kielce mocno wspierali zespół w meczu z Legią Warszawa.
Kibice Korony Kielce mocno wspierali zespół w meczu z Legią Warszawa. Dorota Prokop/Archiwum prywatne
Wracamy jeszcze do meczu Korony Kielce z Legią Warszawa w 1/8 Fortuna Pucharu Polski. Podopieczni Kamila Kuzery dzięki wygranej po dogrywce 2:1 zapewnili sobie awans do kolejnej rundy tych rozgrywek. Mamy dla Was jeszcze jedną galerię zdjęć kibiców z tego pojedynku.

Wyjątkowe zdjęcia kibiców Korony z meczu z Legią

Było to emocjonujące spotkanie. Do końca trzymało w napięciu kibiców. Korona przechyliła szalę zwycięstwa w ostatniej minucie dogrywki. W 120 minucie bramkę na wagę zwycięstwa i awansu do ćwierćfinału zdobył Martin Remacle.

Zobacz zdjęcia kibiców

Trener Kamil Kuzera po meczu dziękował za wsparcie z trybun. Był to ostatni w tym roku mecz Korony na Suzuki Arenie. Do rozegrania pozostały jej wyjazdowe spotkania ze Śląskiem Wrocław i Rakowem Częstochowa w PKO BP Ekstraklasie.

- Nie dało się lepiej pożegnać z kibicami w tej rundzie. Dziękujemy im za wsparcie, bo są wartością dodaną dla klubu. Byliśmy do bólu konsekwentni. Naturalnie, że przydarzyły nam się błędy i po jednym z nich straciliśmy bramkę. Wszystko toczyło się jednak zgodnie z naszym planem. Momentami musieliśmy mocno cierpieć, ale wykorzystaliśmy swoje atuty. Zespół wykonał kawał dobrej roboty

– mówił po meczu trener Korony Kamil Kuzera.