Futbol kobiet. Odmłodzona drużyna UKS SMS pokonała Czarnych Sosnowiec

Jan Hofman
Jan Hofman
W trzecim meczu sparingowym podczas przygotowań do nowego sezonu ekstraligi, piłkarki nożne UKS SMS pokonały Czarne Sosnowiec 1:0.

Zwycięskiego gola zdobyła Paulina Filipczak w 20 minucie spotkania. Łódzka napastniczka mogła się wpisać na listę strzelczyń już dziesięć minut wcześniej, ale piłka po jej uderzeniu trafia w słupek bramki rywalek.

To cenne zwycięstwo, bowiem należy pamiętać, że drużyna prowadzona przez trenera Marka Chojnackiego została znacznie odmłodzona.

UKS SMS: Sowalska - Bałdyga, Sokołowska, Balcerzak, Kolis - Grzybowska, Zieniewicz, Stasiak (74. Maciejko) - Majda (46, Majtczak) - Gąsieniec (46, Rohn, 80 Urakova), Filipczak (74, Stashkova).