Gino Lettieri, trener Korony: - Popełniliśmy błędy i dlatego przegraliśmy

Dorota Kułaga
-Wygrała lepsza jakość - mówił po meczu z Jagiellonią Gino Lettieri, trener Korony. Fot. Sławomir Stachura
Korona Kielce przegrała w meczu Lotto Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok 0:3. Kielczanie fatalnie zagrali po przerwie i zostali wypunktowani przez rywala.

Oto co po tym spotkaniu powiedział Gino Lettieri, trener Korony: - Nie wygrała lepsza drużyna, ale lepsza jakość. W pierwszej połowie mieliśmy posiadanie piłki na poziomie 68 procent, a w drugiej zmniejszyło się do 65 procent. Jeśli jednak nie będziemy strzelać goli, to nie będziemy wygrywać spotkań. Jagiellonia miała trzy okazje po naszych błędach i trzy razy piłka wpadła do siatki. To jest właśnie jakość, gdy piłkarze nie potrzebują wielu sytuacji. My popełniliśmy błędy i dlatego przegraliśmy - mówił Gino Lettieri.

Materiał oryginalny: Gino Lettieri, trener Korony: - Popełniliśmy błędy i dlatego przegraliśmy - Echo Dnia Świętokrzyskie