Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Obrońcy:...

Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:3. Oceniamy piłkarzy Kolejorza po czwartym zwycięstwie w tym sezonie

Obrońcy:

Robert Gumny 5
Większość akcji przechodziło jego stroną, a raz dał się ograć jak junior przez Igora Angulo. Zresztą ogólnie dawał się bardzo łatwo ogrywać. Jeden z gorszych występów w tym sezonie Roberta.

Tomasz Dejewski 7
Debiut w wyjściowej jedenastce w PKO Ekstraklasie. Świetna interwencja w 22. minucie przy sytuacji z Igorem Angulo, a później ponownie ratował Lecha na początku drugiej połowy. Potwierdził dobrą dyspozycję z poprzednich meczów i poważnie aspiruje do gry w wyjściowej jedenastce.