Górski, napastnik Korony: Już przestałem wierzyć w gola

(SAW)
Maciej Górski
Maciej Górski Sławomir Stachura
W doskonałych nastrojach wrócą z Lubina piłkarze Korony Kielce, gdzie do tej pory grało się im niezwykle ciężko. Wygrali pierwszy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski z Zagłębiem 1:0, po bramce Macieja Górskiego w 45 minucie.

Napastnik Korony rozgrywał w Lubinie bardzo dobry mecz, a w 45 minucie pokonał bramkarza gospodarzy, choć nie od razu cieszył się z trafienia.

- Dziwna sytuacja, bo najpierw sędzia nie uznał gola odgwizdując spalonego i już przestałem wierzyć, że zostanie uznany. Ale pomógł system VAR. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, gdyż przyjechaliśmy do Lubina w mocno osłabionym składzie. Okazuje się, że można wygrać nawet w 16 zawodników –mówił Maciej Górski dla Polsatu Sport.

Korona wróci z Lubina w piątek wieczorem, a w niedzielę wyjedzie na mecz do Gdańska z Lechią. Zmierzy się z nią na koniec 14. kolejki ekstraklasy w poniedziałek o godzinie 18.

Materiał oryginalny: Górski, napastnik Korony: Już przestałem wierzyć w gola - Echo Dnia Świętokrzyskie