Bartosz Wartałowicz
W dniach 25-27 sierpnia odbędzie się 2 kolejka A klasy grupy 3.
W dniach 25-27 sierpnia odbędzie się 2 kolejka A klasy grupy 3. Dorota Prokop
W dniach 25-27 sierpnia odbyła się 3 kolejka świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. Śledź wyniki oraz tabelę.

Grała 3 grupa A klasy. 25-27.08. Śledź wyniki spotkań i tabelę

OKS Opatów - KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 (0:1)
Bramki: Jakub Łata 65, 70 - Jan Szczęsny 41

W pierwszej połowie, pomimo optycznej przewagi, gospodarzom zabrakło skuteczności i to goście z Ostrowca Świętokrzyskiego schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem po golu Jana Szczęsnego. W drugiej odsłonie OKS dał już konkrety w postaci dwóch goli Jakuba Łaty w odstępie pięciu minut i spadkowicz z klasy okręgowej nie wypuścił zwycięstwa z rąk.

KS Tarłów- Nidzianka Bieliny 2:2

Dla gospodarzy ten remis jest bardzo cenny. Niemal od początku drugiej połowy KS Tarłów grał w 10 na 11.