Grosicki wszedl i znowu strzelił! Zobacz, w jaki sprytny sposób [WIDEO]

jac
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki staderennais.com
Trzeci gol Kamila Grosickiego w Ligue1. Polak wszedl w 52 minucie meczu z FC Lorient, by kwadrans później wpisać się na listę strzelców. Jego trafienie dało Stade Rennais cenny punkt.

Była 68 minuta. Do rzutu wolnego podszedł "Grosik". Teoretycznie miejsce nakazywało wrzucić piłkę do któregoś z nabiegających w pole karne kolegów. Ale mimo ostrego kątu Polak zdecydował się uderzyć przy bliższym słupku. Zaskoczony bramkarz nie zdążył odpowiednio zareagować. Piłka wpadła do siatki, co dokumentuje poniższe wideo:

To trafienie z całą pewnością poprawi klubową sytuację Grosickiego. Ostatnio przecież był tylko zmiennikiem. Nie zmieniła tego nawet bramka z zeszłego tygodnia przeciwko OGC Nice (1:4), ani dobre występy w reprezentacji w meczach ze Szkocją oraz Irlandią.