Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Michał Skóraś (Lech Poznań) - Dostał drugą połowę i jej nie...

Grosik chce mistrza i na Mundial. Jedenastka 27. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]

Wyróżnieni pomocnicy i skrzydłowi:

Michał Skóraś (Lech Poznań) - Dostał drugą połowę i jej nie zmarnował. Zaraz po przerwie zdobył jedyną bramkę - bezcenną w kontekście walki o tytuł. Dzięki niej Kolejorz ma punkt straty, nie trzy. W naszej jedenastce po raz drugi w sezonie.

Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin) - Pracuje aż miło (selekcjoner patrzy!). W Łęcznej harował za dwóch. Jeżeli zdrowie pozwoli to będzie kluczowym zawodnikiem na finiszu rozgrywek. W naszej jedenastce po raz drugi w sezonie.

Ivi Lopez (Raków Częstochowa) - Czasami trzeba pozwolić rywalowi na popełnienie błędów. I on to zrobił. Z rożnego nabił Roberta Ivanova, z wolnego zaskoczył Adriana Lisa. Efekt? Gładkie 2:0. W naszej jedenastce po raz siódmy w sezonie.

Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin) - Najlepsze dni w sezonie? Wrócił do kadry, a potem rozjechał Górnika Łęczna. Strzelił fantastycznego gola, zapisał asystę i wypracował dwie pozostałe bramki. W naszej jedenastce po raz czwarty w sezonie.