Hat-trick Mierzejewskiego, Trabzonspor zmiażdżył Sivasspor w Pucharze Turcji

Marcin Trzyna
W pierwszym meczu półfinału Pucharu Turcji, Sivasspor ograł Trabzonspor 2:1, ale w rewanżu zespół bordowo-niebieskich rozgromił ekipę Sivassporu aż 6:0! Hat-trickiem popisał się Adrian Mierzejewski.

Adrian Mierzejewski został dziś bohaterem tureckiego Trabzonsporu. "Mierzej" zdobył dziś trzy gole i pomógł swojej ekipie w awansie do finału pucharu Turcji. W ekipie Sivassporu do 68. minuty grał Kamil Grosicki. Z kolei Arkadiusz Piech nie znalazł się w kadrze meczowej.

W tymże finale zespół Senola Gunesa zmierzy się z Eskisehirsporem, bądź Fenerbahce Stambuł. W pierwszym meczu tych zespołów padł remis 1:1.

Trabzonspor - Sivasspor 6:0 (1:0)

Bramki:
38', 47', 53' - Adrian Mierzejewski
65' - Olcan Adin
72' - Votkan Sen
77' - Aykut Akgun

W 38. minucie Mierzejewski (Trabzonspor) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

Czytaj piłkarskie newsy w każdej chwili w aplikacji Ekstraklasa.net na iPhone'a lub Androida.