W sobotnie popołudnie piłkarze trzecioligowej Broni Radom, podejmowani byli przez Mławiankę Mława. Obie ekipy nie zagrały w najmocniejszym zestawieniu.

Mławianka Mława - Broń Radom 3:0

Bramka: Odilon 20, Michał Pragacz 29 z karnego, Masałov 79
Mława: Florczak – Hurenko, Szczerbowski, Karol, Pragacz, Odilon, Hreben, Kurowski, Markowicz, Masalov, Tworek.
Broń: Kosiorek – Cuch, Dwórzyński, Nowak, Owczarek, Buczek, Kventsar, Dziubiński, Partyka, Kowalski, Piwowarczyk.

Mławianka tydzień temu przegrała 0:6 z Pelikanem w Łowiczu. Z funkcją trenera pożegnał się trener Piotr Rzepka. Z kolei Broń pojechała na mecz w lepszych humorach, bo pokonała ostatnio Concordię Elbląg. Obie drużyny nie mogły wystawić najmocniejszego składu. W ekipie Mławianki zabrakło obrońcy, Macieja Komorowskiego, zaś w Broni kapitana, Sebastiana Kobiery. Obaj pauzowali za kartki.

Broń w pierwszej połowie straciła dwie bramki, choć trzeba przyznać, że była zespołem lepszym i stworzyła sobie co najmniej trzy świetne okazje. Już w 4 minucie z bliska za mocno nad poprzeczką huknął Piotr Owczarek. W 12 minucie z dystansu uderzył Jakub KOwalski i piłka minimalnie przeszła nad poprzeczką. Za moment z rzutu wolnego uderzył Dorian Buczek i bramkarz Mławy popisał się świetną interwencją.
W 20 minucie prostopadłe podanie dostał Angolczyk, Odilon i pokonał bramkarza Jakuba Kosiorka.
Broń atakowała, ale ponownie Odilon dostał długie prostopadłe podanie. Tam w polu karnym był nieprzepisowo zatrzymywany i gospodarze otrzymali rzut karny. Michał Pragacz wykorzystał jedenastkę.
Mławianka prowadząc 2:0 cofnęła się całym zespołem i Broń mimo ataków przed przerwą nie zdołała zmniejszyć rozmaiarów.
W drugiej połowie Broń zaatakowała jeszcze mocniej, ale gospodarze dobrze się bronili i przeprowadzali szybkie kontry. Po rozegraniu rzutu rożnego przez Broń, Mławianka wyszła z kontrą i zdobyła trzecią bramkę. Od tego momentu z zespołu z Radomia zeszło powietrze.

W innych meczach: Pilica Białobrzegi - Legia II Warszawa 1:1, W innych meczach: Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 1:1, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Bełchatów 3:1, Victoria Sulejówek - Legionovia Legionowo 1:0, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1:1, ŁKSŁomża - Jagiellonia IIBiałystok 2:1, Warta Sieradz - GKSWikielec 0:1, Lechia Tomaszów Mazowiecki - Concordia Elbląg 4:1.