III liga Pilica Białobrzegi wygrała piekielnie ważne spotkanie w Legionowie

Sylwester Szymczak
Dariusz Piekarczyk / Dziennik Łódzki
Dwie ekipy walczące o utrzymanie zmierzyły się ze sobą w Legionowie. Miejscowa Legionovia podejmowała Pilicę Białobrzegi

Legionovia Legionowo - Pilica BIałobrzegi 2:3 (2:1)
Bramki: M. Górski 1, 10 - Kazimierczak 20, 77, Cichocki 73 z karnego
Pilica: Jerke - Kacprzycki, Jakubiec, Walasek, Chojczak, Koterwas, Nowak (85 Bryszewski), Michalski, Zawadzki, Cichocki (77 Dohojda), Kazimierczak (85 Kapela)

Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Przed meczem Legionovia miała 16 punktów, a Pilica o jedno oczko mniej. Obie ekipy były pod kreską oddzielającą spadkowiczów. Dlatego remis nikogo tutaj nie zadowalał, a porażka sprawia, że drużyna ma już spore kłopoty.

Już po 10 minutach Legionovia prowadziła 2:0 i zapowiadało się na pogrom. Wydawało się, że gospodarze pójdą za ciosem i wygrają wysoko. Tymczasem Pilica podniosła głowy do góry i podjęła walkę. W 20 minucie udało się zdobyć kontaktową bramkę.
Białobrzeżanie pomiędzy 73 i 77 minutą zdobyli dwa gole i wygrali mecz. Zdobyli bardzo ważne punkty.
Po tej wygranej białobrzeżanie mają już tylko jeden punkt straty do bezpiecznej lokaty. W sobotę, 23 marca zagrają z rezerwami Jagiellonii Białystok.