IV liga: Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pom. 6:1 [ZDJĘCIA, WIDEO]

(jak)
Niepokonany Bałtyk wysoko wygrał w 12. kolejce z Drawą, która nadal pozostaje bez zwycięstwa w IV lidze.

Spotkanie wicelidera z outsiderem do początku II połowy nie zapowiadało końcowego pogromu gości. Bałtyk do przerwy strzelił jedną bramkę, ale swoje okazje mieli też gości.

Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. W 51. min akcję Leszka Pazdura z Dawidem Biergielem sfinalizował strzałem do pustej bramki Paweł Rak. Gol ten sprawił, że gra gości zupełnie się rozsypała. W ciągu 13. min Drawa zainkasowała trzy bramki, a później jeszcze jedną. Ambitnie walczący goście zdobyli honorowego gola w 83. min.

Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pom. 6:1 (1:0)
1:0 Pasieka (33.), 2:0 Rak (51.), 3:0 Czenko (57.), 4:0 Pasieka (59.), 5:0 Pazdur (64.), 6:0 Kamiński (72.), 6:1 I. Bany (83.).
żk. Rak - I. Bany.

Bałtyk: Skrzyński - Biergiel, Krauze, Czenko, Sobczak (18. Szczerba), Rak (70. Wiśniewski), Pasieka, Wąsowicz (18. Kamiński), Fastyn (46. Szymański), Pazdur, Tylczyński.

Drawa: Zdziarski - Tkacz, Pedrycz, Kudriawcew (87. Ostrowski), Wyrzykowski, I. Bany, Owedyk, Witkowski, M. Bany, Kwiatkowski, Hańczak.

Materiał oryginalny: IV liga: Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pom. 6:1 [ZDJĘCIA, WIDEO] - Głos Koszaliński