Jacek Zieliński: Z sędzią rozmawiałem o rozdaniu Oscarów

krk
Anna Kaczmarz
Cracovia piąty mecz z rzędu przed własną publicznością zakończyła remisem 1:1. Tym razem punkt z Kałuży wywiozło Zagłębie Lubin. Po zmianie stron zdołaliśmy się pozbierać, gra wyglądała o niebo lepiej - mówił po spotkaniu 25. kolejki Jacek Zieliński, trener "Pasów".

Jacek Zieliński, trener Cracovii:

Widzieliśmy dzisiaj dwa oblicza Cracovii. Do przerwy zespół był zagubiony, można wręcz powiedzieć, że nie wyszliśmy na pierwszą część meczu. Po zmianie stron zdołaliśmy się pozbierać, gra wyglądała o niebo lepiej, ale znowu mamy tylko punkt, z którego nie jesteśmy zadowoleni. Po raz kolejny zabrakło kropki nad „i". W przerwie byłem zmuszony do zmiany Damiana Dąbrowskiego, który nie do końca odnajdywał się po urazie w pierwszej połowie. Mamy pecha, bo cały czas dopadają nas dziwne bokserskie kontuzje. Oby to nie było nic poważnego.

Z sędzią rozmawiałem o gali rozdaniu Oskarów. Rozmowa była bardzo grzeczna, ale pozostanie naszą tajemnicą.

źródło: Cracovia