Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dino Hotić 5 (grał do 59. minuty)...

Jagiellonia - Lech Poznań 1:2. Kolejorz zburzył twierdzę Białystok. "Marchewa" i "Szymi" z golami. Zobacz oceny lechitów

POMOCNICY

Dino Hotić 5 (grał do 59. minuty)
Najsłabszy z ofensywnych graczy w pierwszej części, ale też absorbował obronę Jagi. Zmieniony w 59 min. przez Gholizadeha.

Jesper Karlstroem 6
Gdyby w 8 min. lepiej podał, Lech miałby doskonałą sytuację. Ale podobać się mogło, jak wspomagał ofensywę i jak wiele widział na boisku. Dobry też w defensywie. Jak cała drużyna, w drugiej połowie biegał na oparach.

Nika Kwekweskiri 6 (grał do 65. minuty)
W pierwszej połowie wraz z Karlstroemem świetnie radził sobie w środku pola. Doskakiwał do pressingu, pracował dla drużyny. To był Kwekwe, jakiego zawsze chcielibyśmy oglądać. Włożył w mecz mnóstwo sił, a w 65 min. z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku ustąpił miejsca Murawskiemu.

Kristoffer Velde 6
Wiele sobie obiecywaliśmy po jego występie, a próbkę jego umiejętności dostaliśmy jużw 8 min. kiedy pięknie dostrzegł w polu karnym Karlstroema. Potem szybko dostał żółtą kartkę. W 18 min. kapitalnie podał do Marchwińskiego i zaliczył asystę. Po zmianie stron trochę spuścił z tonu, był mało widoczny.

Filip Marchwiński 7 (grał do 86. minuty)
875 minut czekał na bramkę w ekstraklasie. Ale jak huknął w 18 min. zza linii pola karnego do Almerović był bez szans. Tę akcję zresztą sam zainicjował w środku pola. Oprócz gola w pierwszej połowie podobać się mogło, jak budował akcję i jak pracował w obronie.