Jagiellonia zremisowała z Besiktasem Stambuł

Jakub Laskowski
Jagiellonia Białystok w meczu sparingowym zremisowała z Besiktasem Stambuł 1:1. Spotkanie rozegrano w Innsbrucku, gdzie "Jaga" przebywa na obozie przygotowawczym. Bramkę dla białostockiego klubu w 42. minucie zdobył Thiago Cionek.

W 32. minucie przed stratą bramki Jagiellonię uratował Alexis Norambuena, który ofiarną interwencją wybił piłkę z linii bramkowej. Jednak dziesięć minut później było już 1:0 dla drużyny Tomasza Hajty. Dośrodkowanie Pejovicia świetnie wykorzystał Thiago Cionek i strzałem głową pokonał tureckiego bramkarza.

Żółto-czerwonym nie udało się utrzymać prowadzenia do końca spotkania. W 59. minucie po fatalnym błędzie Pejovicia piłkę przejął Muhammed Demirci, który technicznym strzałem pokonał Jakuba Słowika.

Białostocczanie mają w planach rozegranie jeszcze jednego meczu sparingowego. Ostatniego rywala poznamy na przestrzeni kilku dni.

Jagiellonia Białystok - Besiktas Stambuł 1:1 (1:0)

Bramki: Cionek 42 - Muhammed Demirci 59

Jagiellonia Białystok: Łukasz Skowron (46 Jakub Słowik) - Alexis Norambuena, Michał Pazdan, Thiago Rangel, Luka Pejović (70 Filip Modelski) - Tomasz Kupisz, Rafał Grzyb (87 Damian Kądzior), Tomasz Bandrowski (Maciej Gajos), Łukasz Tymiński, Maciej Makuszewski ( 85 Adam Dźwigała) - Tomasz Frankowski (67 Paweł Tarnowski)

Źródło: Jagiellonia Białystok