Jak grali nasi reprezentanci?

Mats-on-line
Franciszek Smuda powołał kadrę na mecze z USA i Ekwadorem. Sprawdź jak grali reprezentanci w miniony weekend.

Bramkarze:
Artur Boruc (ACF Fiorentina)
- Cały mecz na ławce rezerwowych,
Przemysław Tytoń (Roda JC Kerkrade) - 90 minut w wygranym meczu z Exscelsiorem (1:2),
Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok) - 90 minut w wygranym meczu z Górnikiem (1:0).

OBROŃCY:
Kamil Glik (Palermo)
Łukasz Mierzejewski (Cracovia) - 90 minut w zremisowanym meczu z Zagłębiem (0:0)
Dariusz Pietrasiak (Polonia) - 90 minut w zremisowanym meczu z Arką (0:0)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) - 90 minut w wygranym meczu z Bayernem (2:0)
Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) - 90 minut w przegranym meczu z Lechią (0:3),
Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk) - 90 minut i gol w wygranym meczu z Legią (3:0),
Michał Żewłakow (Ankaragucu) - 90 minut w wygranym meczu z Konyasporem (4:1).

POMOCNICY
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
- 90 minut w wygranym meczu z Bayernem (2:0)
Grzegorz Bonin (Górnik Zabrze) - 90 minut w przegranym meczu z Jagiellonią (0:1)
Radosław Majewski (Nottingham Forest) - Cały mecz na ławce rezerwowych,
Jacek Kiełb (Lech Poznań) - 84 minuty w przegranym meczu z GKS (0:1),
Adam Matuszczyk (1 FC Koeln) - 90 minut i gol w przegranym meczu z Freiburgiem (1:3),
Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa) - 90 minut w zremisowanym meczu z Arką (0:0),
Rafał Murawski (Rubin Kazań) - 90 minut w zremisowanym meczu z Sibirem (2:2),
Ludovic Obraniak (OSC Lille) - poza kadrą meczową,
Bartosz Salamon (US Foggia) - brak danych.

NAPASTNICY:
Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)
- 90 minut w wygranym meczu z Górnikiem (1:0),
Robert Lewandowski (Borussia Dortmund) - 15 minut w wygranym meczu z Bayernem (2:0),
Andrzej Niedzielan (Korona Kielce) - 90 minut i gol w wygranym meczu z Ruchem (1:0),
Euzebiusz Smolarek (Polonia Warszawa) - 30 minut w zremisowanym meczu z Arką (0:0).

Nasi kadrowicze nie byli specjalnie skuteczni. Strzelili tylko trzy bramki.