Korona gromi GKS Bełchatów!

Marcin Szczepański
Kielczanie chcą powtórzyć taką radość w sobtotę,w meczu na szczycie z GKS Bełchatów GrzegorzSroka.com (Ekstraklasa.net)
W hicie kolejki nie zabrakło emocji i bramek. W Kielcach zwyciężyła Korona, która pokonała GKS Bełchatów 3:1!

Początek spotkania nie zapowiadał emocji. Na pierwszą akcję trzeba było czekać do 10.minuty. Korona z czasem zaczęła się jednak rozkręcać, co przyniosło efekt w 19. minucie kiedy samobójcza bramkę zdobył Tanevski.

W 51. minucie błąd defensywy Korony wykorzystał Da Silva zagrywając piłkę wzdłuż linii bramkowej, a z wepchnięciem jej do bramki nie miał Maciej Małkowski.

Korona odpowiedziała bardzo szybko, trafieniem Macieja Tataja, który na boisku pojawił się w 40 minucie, zmieniając kontuzjowanego Niedzielana.

W 75. minucie Tataj wywalczył rzut karny, który skutecznie egzekwował Edi Andradina, podwyższając prowadzenie gospodarzy na 3:1.