Bartosz Wartałowicz
KSZO przegrał na własnym stadionie 1:2 z Avią Świdnik. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach>>>>>>>>>>>>>>KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 1:2 z Avią Świdnik w 2 kolejce 3 Ligi grupy 4. Zespół Rafała Wójcika wciąż nie zdobył punktu w rozgrywkach ligowych. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu.

KSZO wciąż bez punktów w lidze. Porażka z Avią

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 1:2 (1:1)
Bramki Jarosław Lis 37 - Szymon Rak 28, Bartłomiej Kafel 48.
KSZO: Kot - Domagała, Jarzynka, Mazurek I, Lis (55. Szynka) - Brągiel (55. Mazurek II), Kołoczek, Orlik (80. Mężyk), Lipka (55 Żebrowski - Nawrot, Zimnicki (46 Zdyb).
Żółte kartki: Zimnicki, Nawrot, Żebrowski
Sędziował: Sebastian Godek (Górno)

KSZO chciał się zrewanżować za porażkę w pierwszej kolejce z Chełmianką i to było widać. Zespół Rafała Wójcika, po stracie bramki ruszył odważniej i po kilku próbach w końcu doprowadził do wyrównania w 37 minucie po golu Jarosława Lisa, pozyskanego latem przez pomarańczowo-czarnych. Przed przerwą jeszcze swoją szansę mieli goście, ale Michał Kot stanął na wysokości zadania. Druga połowa rozpoczęła się od gola Bartłomieja Kafla - byłego piłkarza KSZO i znowu gospodarze musieli zaatakować odważniej. Piłkarze Rafała Wójcika próbowali kilkukrotnie, ale nie zmienili rezultatu i druga porażka z rzędu stała się faktem.

Zespół bardzo starał się na tle bardzo mocnego rywala. Mamy sporo mankamentów, latem odeszło wielu zawodników i próbujemy to dotrzeć transferami i wychowankami. W drugiej połowie stworzyliśmy 4 dogodne sytuacje, ale nie wykorzystaliśmy ich. Myślimy juz tylko o kolejnym meczu i jedziemy do Wiązownicy, żeby zdobyć pierwsze 3 punkty

- skomentował Rafał Wójcik, trener KSZO.