Maciej Lehmann
Zobacz w galerii, jak oceniliśmy lechitów --->
Zobacz w galerii, jak oceniliśmy lechitów --->Adam Jastrzębowski
Lech Poznań po bardzo emocjonującym meczu zremisował z Pogonią Szczecin 2:2. Ponad 30 tys. widzów oglądało dobre widowisko. Kolejorz mógł "zamknąć" mecz już przed przerwą, mylił się też sędzia. W tabeli pozostał status quo. Zobacz w galerii, jak oceniliśmy lechitów.

Lech Poznań zremisował z Pogonią Szczecin 2:2. Było sporo emocji i kontrowersji

Po pierwszej części Kolejorz powinien prowadzić 2:0 i mieć jednego piłkarza więcej. Najpierw jednak Mikael Ishak nie wykorzystał karnego, a potem sędzia Paweł Raczkowski, nie wiedzieć czemu, nie pokazał ewidentnej żółtej kartki Kostasowi Triantafyllopoulosowi za faul na Afonso Sousie. Byłyby to drugi żółty kartonik dla Greka.

Pogoń wyrównała w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, po karnym, który też był dyskusyjny, co pokazuje ten screen.

Po zmianie stron emocji też nie brakowało. Po błędzie Bednarka Pogoń objęła prowadzenie, ale Ishak strzelając swojego 11 gola w ekstraklasie, błyskawicznie doprowadził do remisu.

Zobacz jak oceniliśmy piłkarz Lecha Poznań za mecz z Pogonią:

Lech Poznań po świetnym i emocjonującym widowisku zremisował z Pogonią Szczecin 2:2Zobacz zdjęcia z meczu --->

Bramki Szwedów nie pomogły. Lech Poznań podzielił się punkta...

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informację, zdjęcia lub film na adres: [email protected]