Lech wygrywa z GKP

Marek Iwaniszyn
Lech wygrywa
Lech wygrywa Roger Gorączniak (Ekstraklasa.net)
Po bramkach Ivana Djurdjevica w 28 minucie i Mateusza Możdżenia w 62 Lech Poznań pokonał GKP Gorzów Wielkopolski 2:0, w ostatnim przed startem ligi spotkaniu sparingowym.

Przewaga drużyny z Poznania przez całe spotkanie była dość widoczna. "Kolejorz" spokojnie wygrał 2:0 kontrolny mecz, który rozegrano we Wronkach.

Pierwszą bramkę Lechici strzelili w 28 minucie spotkania. Stilic dośrodkował z rzutu rożnego, a piłka doleciała do niepilnowanego Djurdievica, który nie miał innego wyjścia jak strzelić gola.

Na 2:0 podwyższył w 62 minucie Możdżeń, który wykorzystał zawahanie się obrony GKP. Warto podkreślić, że strzelec bramki pojawił się na murawie kilka minut wcześniej (zmienił Sergeia Krivetsa).