Liga włoska. Kolejne czyste konto Wojciecha Szczęsnego. Juventus pokonał Veronę po bramce w 97. minucie

OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
PAP/EPA/ALESSANDRO DI MARCO
Juventus pokonał u siebie Veronę 1:0 w 10. kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Bramki "Starej Damy" strzegł Wojciech Szczęsny, który w piątym meczu z rzędu zachował czyste konto, a od 82. minuty w jej ataku grał Arkadiusz Milik. W ekipie gości całe spotkanie rozegrał Paweł Dawidowicz.

Juventus na szczycie tabeli Serie A

Wygraną Juventusowi dopiero w doliczonym czasie gry zapewnił Andrea Cambiaso. Wcześniej dwukrotnie do siatki trafiał Moise Kean, ale sędzia nie uznał goli po analizie VAR.

Juventus awansował na pierwsze miejsce w tabeli (23 pkt), ale prowadzenie może stracić już w niedzielę. Wówczas swoje mecze rozegrają drużyny z Mediolanu.

Inter, który obecnie ma punkt mniej, podejmie Romę Nicoli Zalewskiego, a AC Milan (dwa punkty straty) w hicie kolejki zagra na wyjeździe z broniącym tytułu Napoli Piotra Zielińskiego. (PAP)

LIGA WŁOSKA w GOL24

Valentina Duque Quintero to partnerka Juergena Elitima - kolumbijskiego pomocnika Legii Warszawa. Valentina uwielbia podróże i aktywny tryb życia. Bardzo często chodzi także na siłownię. Zawodnik ogłosił niedawno, że para spodziewa się dziecka.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Oto piękna partnerka Juergena Elitima z Legii Warszawa. Vale...