Marcin Brosz: Bramka dodała nam skrzydeł, ale zdobyliśmy ją zbyt późno

Przemysław Drewniak
Marcin Brosz
Marcin Brosz Łukasz Zarzycki / Polska Press
- W drugiej połowie zdecydowanie przeważaliśmy i zabrakło kilku minut, by wynik był dla nas bardziej korzystny. Bramka dodała nam skrzydeł, ale strzeliliśmy ją zbyt późno - mówił po meczu z Podbeskidziem (1:1) trener Korony Kielce, Marcin Brosz.

Marcin Brosz (trener Korony Kielce): Myślę, że oglądaliśmy bardzo dobre spotkanie, prowadzone w dobrym tempie. Obejrzeliśmy bardzo dużo sytuacji, kibice mogą być zadowoleni. Cichymi bohaterami meczu są bramkarze. W niektórych sytuacjach wydawało się, że piłka wpadnie do siatki, ale zarówno Zbyszek Małkowski jak i Zubas stawali na wysokości zadania. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, z lekkim wskazaniem na gospodarzy. W drugiej zdecydowanie przeważaliśmy i zabrakło kilku minut, by wynik był dla nas bardziej korzystny. Bramka dodała nam skrzydeł, ale strzeliliśmy ją zbyt późno. Mimo tego uważam, że ten remis na boisku tak dobrego zespołu jak Podbeskidzie jest dla nas pozytywny.