Mecz Hiszpania - Australia - sprawdź wynik, zobacz skrót meczu [RELACJA]

krk
Mecz Hiszpania - Australia. Reprezentacja Hiszpanii w meczu 3. kolejki fazy grupowej pokonała Australię po golach Davida Villi, Fernando Torresa i Juana Maty. Zobacz skrót meczu Hiszpania - Australia.

HISZPANIA - AUSTRALIA [3:0]

Bramki: 36 David Villa, 69 Fernando Torres, 82 Juan Mata

MECZ HISZPANIA - AUSTRALIA [RELACJA]

Reprezentacja Hiszpanii po golach Davida Villi, Fernando Torresa i Juana Maty pokonała Australię 3:0. La Furia Roja zakończyła Mistrzostwa Świata w z trzema punktami i zaledwie trzema zdobytymi golami. Z kolei Australijczycy z zerowym dorobkiem punktowym zajęli ostatnie miejsce w grupie B.

Wynik meczu otworzył David Villa w 36. minucie spotkania. Andres Iniesta świetnym podaniem wypuścił na wolne pole Juanfrana, a ten spod linii końcowej idealnie dograł przed bramkę do Davida Villi, który piętą wpakował piłkę do siatki.

Drugiego gola strzelił Fernando Torres, który w 69. minucie gry otrzymał doskonałe prostopadłe podanie od Andresa Iniesty i ze spokojem wygrał pojedynek z Ryanem. W tym momencie na boisku nie było już Davida Villi, który kilka minut wcześniej został zmieniony przez Juana Matę, a w swoim prawdopodobnie ostatnim występie w reprezentacji opuszczał murawę ze łzami w oczach.

Ustępujący mistrzowie świata dobili swojego rywala po akcji rezerwowych w 82. minucie gry. Cesc Fabregas popisał się wspaniałym podaniem za linię obrony do Juana Maty, a ten mając dużo miejsca i dużo czasu bez trudu umieścił piłkę w bramce między nogami Ryana.