Mecz kontrolny: Radomiak - Polonia Warszawa 3:3

Przemysław Banaszak (w środku) testowany piłkarz Radomiaka
Przemysław Banaszak (w środku) testowany piłkarz Radomiaka Włodzimierz Łyżwa
W piłkarskim meczu kontrolnym, Radomiak Radom zremisował 3:3 z Polonią Warszawa. Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną murawą przy ulicy Narutowicza 9 ws Radomiu.

Radomiak Radom - Polonia Warszawa 3:3 (1:3)
Bramki: Thiago 26 z karnego, Winsztal 56, Filipowicz 57 - Wojdyga 8, Marczak 33, Małek 41.
Radomiak, 1 połowa: Adamczyk - Jabłoński, zawodnik testowany, Kozłowski, testowany, Thiago, Wolak, testowany, testowany, Gilewski, Banaszak.
Radomiak, 2 połowa: Adamczyk - Stróżka, testowany (70 Wiatrak), Grot, Gapczyński, Sokół, Wolak (70 Winiarski), testowany, testowany, Winsztal, Filipowicz.

Z podstawowych piłkarzy Radomiaka, którzy ostatnio grali regularnie w drugiej lidze, w meczu przeciwko Polonii zagrał tylko jeden gracz, defensywny pomocnik, Adam Wolak. Mecz ze stołeczną drużyną był przede wszystkim sprawdzianem dla testowanych graczy. Jednym z nich był Przemysław Banaszak napastnik Chełmianki Chełm.
- Nadal będziemy się przyglądać temu zawodnikowi. Będzie z nami trenował i zagra w kolejnym meczu kontrolnym z Widzewem Łódź. Co do pozostałych po kilku treningach i jednym meczu za wcześnie coś więcej powiedzieć. Co do samego meczu było widać, że Polonia w pierwszej połowie grała mocniejszym składem i wygrywała. Druga połowa to już nasza przewaga i kilka fajnych akcji i dwa strzelone gole - mówił po meczu, Jerzy Cyrak, trener Radomiaka.

Zieloni meczem z Polonią nie kończą jeszcze okresu roztrenowania. W środę 6 grudnia Radomiak zagra drugi mecz kontrolny z Widzewem Łódź w Gutowie Małym.

Materiał oryginalny: Mecz kontrolny: Radomiak - Polonia Warszawa 3:3 - Echo Dnia Radomskie