Niemcy po zwycięstwie z Gibraltarem: Rywale odważnie atakowali, ale po drugim golu stracili wigor (WIDEO)

DE RTL TV/x-news
x-news
x-news x-news
Niemcy pokonali Gibraltar 7:0 w meczu grupy D eliminacji Euro 2016. Do przerwy mistrzowie świata prowadzili jednak tylko jedną bramką. - Takie mecze są trudne, dopóki nie strzelisz gola. Nasi rywale robili, co mogli, ale po drugim trafieniu wyraźnie stracili wigor - powiedział po spotkaniu Mario Goetze. Przeciwników docenił również autor hat-tricka Andre Schuerrle. - W pierwszej połowie gospodarze odważnie atakowali i mieli okazje - stwierdził 24-letni napastnik.