O Stalowa Wola: Kamień, Tarnobrzeg, Stalowa Wola na czele tabeli z kompletem dwóch zwycięstw. Jedni mają punkty, inni satysfakcję

puch
W każdym meczu padały bramki
W każdym meczu padały bramki Archiwum
Pomimo przegranej w Nowej Dębie zadowoleni z własnej gry są piłkarze LZS-u Jadachy, którzy po I połowie prowadzili z miejscowymi 2:1. Po zeszłotygodniowej wysokiej wygranej, z porażką musieli pogodzić się zawodnicy Sokoła.

LZS Ździary – Sokół Sokolniki 4:1 (1:1)
Bramki:
Wojas 25, Sobiło 53, 67, Machaj 60 -głową - Chmiel 36

LZS: Płoskoń - Pachla, Sałek ż, Machaj ż, Cupak - Ujda, Urbanik (85 Tofil), Cichoń, Kwiatkowski (60 Gruszczyk) - Wojtas (75 Pchełka), Sobiło ż. Trener Paweł Szafran.

Sokół: Kuszaj - Warzocha, Kloc, Szymański, Kalinka (70 Wolak) - Woś, Duda (80 Kowalski), Laskowski (46 Fietko), Adamczyk - Kolisz (55Chowański), Chmiel (85 Kaniszewski). Trener Daniel Beszczyński.

Sędziował: Łukasz Kijak (Stalowa Wola). Widzów 100.

Dobre spotkanie na własnym boisku rozegrali piłkarze LZS-u Żdziary. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej zawodnicy Sokoła Sokolniki byli już bezradni w obliczu popisu strzeleckiego gospodarzy, którzy w przeciągu 15 minut trzy razy trafiali do bramki swoich rywali.

Olimpia SOLO Pysznica – Stal II Stalowa Wola 1:2 (0:0)
Bramki:
Bajgierowicz 77 – Dziopak 58, Urban 68.

Olimpia: Czarniecki, Błażejowicz, Młynarczyk, Bednarz, Szado (70 Uberman) , Stelmach, Ryś (57 Świeca), M. Szwedo (66 Markut), Dziura, Bąk (75 Bajgierowicz) K. Szwedo.

Stal II: Siudak, Grasza, Dziopak, Dec, Więprzeć (75 Konopka), Urban, Mazurek (46 Stępniowski), Szifer, Nowak (60 Czerepak), Chmura, Śpiewak (77 Mścisz).

Sędziował: Grzegorz Wilk (Stalowa Wola).

Bezbramkowo zakończyła się pierwsza odsłona spotkania Olimpii ze Stalową Wolą, w drugiej kibice na brak emocji nie mogli już narzekać. Najpierw dwa razy piłkę z bramki wyjmowali gospodarze, a w 77 minucie, po udanej akcji Łukasza Bajgierowicza, udało im się zdobyć gola kontaktowego. Na wyrównanie jednak zabrakło już czasu.

POZOSTAŁE WYNIKI:

San Kłyżów – Unia Nowa Sarzyna 1:2 (0:0) dla gości: Filip, Kwaśniak;

Rotunda Krzeszów – LKS Brzyska Wola 0:1 Hacia 21;

Stal Nowa Dęba – LZS Jadachy 3:2 (1:2);

Siarka Tarnobrzeg – Retman Ulanów 5:0 (1:0) Kabała trzy, Galara, Bigdoń;

Sokół Kamień – Pogoń Leżajsk 3:0 (2:0) Woźniak, Szeser, Piekut;

LZS Słowianin Grębów – Sparta Jeżowe 3:0 (2:0) Dziura 5, Kułaczkowski 34, Warmiński 90;

Wisan Skopanie – Bukowa Jastkowice 2:0 (2:0) Trzeciak 27, Jarosz 43.