Puch
We wszystkich meczach padały bramki
We wszystkich meczach padały bramki Archiwum
Po raz kolejny komplet punktów zebrała Rotunda, tym razem po wygranej z Pogonią. Pierwszą bramkę gospodarzom udało się trafić już w 8 minucie z rzutu karnego, a jeszcze przed przerwą ustanowili wynik spotkania na 2:0 i obronili karnego gości. Brzyska Wola po I połowie prowadziła w Tarnobrzegu, jednak po zmianie stron lider wykorzystał dwa rzuty karne i odwrócił losy spotkania.

LZS Ździary – Unia Nowa Sarzyna 2:1 (1:0)

Bramki: R. Wojtas 36, Sobiło 69 – Łuczak 60.

LZS: Płoskoń – Pachla, Sałek, Machaj, Łyp – Urbanik (80Gruszczyk), Cupak, Kwiatkowski (90 Pchełka), Cichoń ż (80 Pchełka) – P. Wojtas (75 P. Wojtas), Sobiło.

Unia: Żuraw - Wiatr, Pieróg, Wośko, Ulawski, Filip ż (81 Błajda), Grześkiewicz, Madej (73 Kulec), Gnatek (46 Wołoch) - Łuczak, Klocek.

Sędziowali: Marcin Okleciński oraz Kamil Gil i Paweł Okleciński (Stalowa Wola).

Widzów 50.

Wynik w Ździarach. na 9 minut przed końcem I połowy otworzył Radosław Wojtas, celnie strzelając do bramki gości. Co prawda piłkarzom z Nowej Sarzyny po przerwie udało się doprowadzić do wyrównania, jednak niespełna 10 minut drugiego gola w tym meczu dla LZS-u, po asyście Wojtasa, zdobył Wojciech Sobiło.

Pozostałe wyniki:

Stal Nowa Dęba – Sparta Jeżowe 0:1 (0:1) Sabat,

Rotunda Krzeszów – Pogoń Leżajsk 2:0 (2:0) Jednacz 8 - karny, Wnuk 35,

Siarka II Tarnobrzeg – LKS Brzyska Wola 2:1 (0:1) Bierzało dwie - Mokrzycki;

Sokół Kamień – Bukowa Jastkowice 2:3 Smusz, Metenka - P. Kaczmarczyk dwie, Partyka,

Wisan Skopanie - Stal II Stalowa Wola 0:4 (0:3)

Słowianin Grębów – Sokół Sokolniki 2:0 (1:0) Rak 32, Dziura 70,

San Kłyżów – Retman Ulanów 4:3 (1:1
) dla gospodarzy: Kata, Madej, Mroczek, Cichoń.