Oceny Cracovii za mecz z Lechią. Sandomierski z najwyższą notą

Marcin Chycki
Cracovia - Lechia 0:1
Cracovia - Lechia 0:1 Ryszard Kotowski
Piłkarze Cracovii meczu z Lechią zdecydowanie nie zapiszą do udanych. Mogło być dużo lepiej, ale proste błędy pokazały w jakich aspektach muszą poprawić swoją grę. Oto oceny piłkarzy "Pasów" po przegranym meczu.

GRZEGORZ SANDOMIERSKI (6) -Pewny mecz w jego wykonaniu. Wybronił kilka bardzo groźnych sytuacji.

TOMASZ BRZYSKI (4) - W sferze obronnej nie pokazał się z najlepszej strony. Kilka celnych dośrodkowań, ale niezbyt udany debiut w jego wykonaniu.

PIOTR POLCZAK (4) - Słabo reagował na to co działo się w polu karnym oprócz kilku dobrych wyprzedzeń przeciwnika nie wyróżniał się w obronie. Popełnił błąd w pojedynku po którym padła bramka.

HUBERT WOŁĄKIEWICZ (3) - Dał się łatwo ograć Wolskiemu w bocznej strefie co przyczyniło się do utraty bramki przez Cracovię.

LUIS CARLOS DELEU (5) - Naprawdę dobre wejścia ofensywne, ale w defensywie nie błyszczał.

MIROSLAV COVILO (4) - Kilkukrotnie głupio tracił piłkę. Nadrabiał lekko grą w powietrzu, ale jego forma w spotkaniu z Lechią pozostawiała wiele do życzenia.

MARCIN BUDZIŃSKI (5)- Jeden z bardziej aktywnych w ofensywie graczy "Pasów". Wykreował jedną bardzo groźną akcję, próbował strzałów, ale nieskutecznie.

DAMIAN DĄBROWSKI (4) - Powrotu po kontuzji z pewnością nie może zapisać do najlepszych. Popełniał sporo błędów.

JAKUB WÓJCICKI (4) - Kilka strat w tym ta jedna kluczowa, która rozpoczęła akcję Lechii na 0:1.

MATEUSZ SZCZEPANIAK (5) - Oddawał strzały, widać było, że bardzo chciał coś zmienić. Słaba skuteczność jednak nie pozwoliła mu na zdobycie bramki.

ERIK JENDRISEK (4) - Zmieniony w przerwie meczu. Bardzo mało widoczny na boisku podczas pierwszych 45. minut.

Weszli z ławki:

PIOTR MALARCZYK (4) - Nienajlepszy debiut. Po długiej przerwie bez gry musi bardziej się rozegrać.

MATEUSZ WDOWIAK (4) - Kilka udanych rajdów na skrzydle, ale popełniał sporo błędów.

KRZYSZTOF PIĄTEK (4) - Zaliczył niezłe wejście na początku. Dobry strzał zaraz po wejściu na murawę rozbudził nadzieje kibiców, ale później już nie pokazał niczego szczególnego.

(Skala ocen 1-10)

Bilety na Legię w Lidze Mistrzów wyprzedzane!