Pewne zwycięstwo Manchesteru City z Tottenhamem, popis Sergio Aguero (ZDJĘCIA)

mgs
W sobotnim hicie Premier League Manchester City pewnie pokonał na Etihad Tottenham 4:1. Wszystkie cztery bramki dla "Obywateli", w tym dwie z rzutu karnego, strzelił Sergio Aguero, zaś jedyną bramkę na korzyść "Kogutów" zdobył Christian Eriksen.

Mecz miał niesamowity przebieg. Sędzia podyktował w nim aż pięć rzutów karnych. Trzy z nich na bramki zamienił Aguero. Raz Argentyńczyk się pomylił z jedenastu metrów. Nie popisał się także hiszpański napastnik gości Roberto Soldado.

Aguero wynik spotkania otworzył w 13. minucie. Chwilę później wyrównał Duńczyk Christian Eriksen. Aguero na listę strzelców wpisał się jeszcze w 20., 68. i 75. minucie. Przyjezdni niemal pół godziny grali w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartką został ukarany Argentyńczyk Federico Fazio.