Pierwsza porażka piłkarzy KSZO 1929 w rundzie wiosennej

Mirosław Rolak
W meczu piłkarskiej III ligi Podhale Nowy targ pokonała KSZO 1929 Ostrowiec.

Podhale NowyTarg - KSZO1929 Ostrowiec 2:1 (1:1), 0:1 Mateusz Mąka 22 z karnego., 1:1 DamianMrówka 30 , 2:1 Artur Piątkowski 78.

KSZO: Olszewski – D. Cheba, Mężyk, Kudriatsew , Janik, Smuczyński (46. Persona), Czajkowski , Mąka (80. Grunt), Łokieć, Kamiński, Jamróz (71. Puton).

-Szkoda przerwanej passy, bo jechaliśmy do Nowego Targu po trzy punkty i moi zawodnicy zrobili wszystko by wygrać. Mieliśmy dużo sytuacji, których niestety nie udało się wykorzystać. Odczuwamy trudny tego „maratonu spotkań” i w końcówce brakowało świeżości - powiedział trenerKSZO, Przemysław Cecherz.

Bramkę dla KSZO z rzutu karnego,zdobył Mateusz Mąka. „Jedenastkę” sędzia podyktował za faul na Jamrozie, który minął bramkarza i zmierzał do pustej brami, ale został nieprzepisowo zatrzymany przez golkipera Podhala.

Ostrowiecki zespół miał ponadto sporo innych okazji do zdobycia bramek. W pierwszej połowie w boczna siatkę trafił Kamiński, a w drugiej Jamróz. Bardzo dobra okazje miał też Janik, który po kapitalnym dośrodkowaniu Persony strzelał głową z paru metrów, ale minimalnie niecelnie. Bliski szczęścia był Kudriatsew, kiedy wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy, który wypuścił piłkę z rąk. Ostrowiecki piłkarz miał przed sobą pusta bramkę, ale sędzia dopatrzył się zagrania ręką. Gospodarze pierwszego gola zdobyli po dośrodkowaniu i strzale głową Mrówki, a drugiego po składnym kontrataku.

Michał Jurecki developerem! Koło Kielc buduje osiedle

POLECAMY RÓWNIEŻ:

PODSUMOWANIE SEZONU LOTTO EKSTRAKLASY 2017/2018

OCENIAMY KORONĘ PO ZAGŁĘBIU. JAK WYPADŁA MŁODZIEŻ?

Jedenastka 37. kolejki Lotto Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]

BYŁEŚ NA MECZU KORONA - ZAGŁĘBIE? [ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH]

Kamil Stoch zdobył kryształową kulę Pucharu Świata. ZOBACZ

Mocna delegacja Wisły! Jedenastka 28. kolejki Ekstraklasy

Najbardziej wartościowi polscy piłkarze [TOP 20]

Zimowe igrzyska Pjongczang 2018 - NAJLEPSZE ZDJĘCIA

ZOBACZ TAKŻE: Info z Polski - Opiekunka ze żłobka nagrana jak znęca się nad dziećmi. Szaleniec z piłą łańcuchową chodził po mieście. Taksówka powietrzna przetransportuje w każde miejsce w Polsce

Źródło: vivi24

Materiał oryginalny: Pierwsza porażka piłkarzy KSZO 1929 w rundzie wiosennej - Echo Dnia Świętokrzyskie