Piłkarze Ekstraklasy grali we wtorkowych meczach towarzyskich [PODSUMOWANIE]

Małgorzata Służałek
Kasper Hamalainen wystąpił w reprezentacji Finlandii
Kasper Hamalainen wystąpił w reprezentacji Finlandii Sylwester Wojtas
Przez kilka ostatnich dni większość światowych lig miała przerwę, a piłkarze zjechali się na zgrupowania reprezentacji narodowych i rozgrywali mecze towarzyskie. We wtorek mogliśmy zobaczyć w akcji piłkarzy występujących na co dzień w Ekstraklasie.

Legia Warszawa

Ondrej Duda wystąpił w barwach reprezentacji Słowacji w meczu towarzyskim z Irlandią. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a pomocnik Legii zameldował się na boisku w 64. minucie, zmieniając Erika Sabo.

Kasper Hamalainen zagrał w reprezentacji Finlandii w meczu z Norwegią. Drużyna zawodnika Legii przegrała 0:1, a on sam pojawił się na boisku w 63. minucie, zmieniając Teemu Pukkiego.

Lech Poznań

Paulus Arajuuri rozegrał cały mecz w reprezentacji Finlandii w przegranym 0:1 towarzyskim starciu z Norwegią.

Jasmin Burić wystąpił zanotował występ w reprezentacji Bośni i Hercegowiny w meczu towarzyskim ze Szwajcarią. Jego drużyna wygrała 2:0, a bramkarz w 62. minucie zmienił Asmira Begovicia.

Jagiellonia Białystok

Igors Tarasovs zagrał w zwycięskim (5:0) meczu towarzyskim reprezentacji Łotwy z Gibraltarem. Boisko opuścił w przerwie.

Konstantin Vassiljev rozegrał cały mecz w barwach reprezentacji Estonii. Drużyna piłkarza Jagiellonii przegrała z Serbią 0:1.

Korona Kielce

Vladislavs Gabovs zagrał w zwycięskim (5:0) meczu towarzyskim reprezentacji Łotwy z Gibraltarem. Gracz Korony wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty.

Piast Gliwice

Arturs Karasausks zagrał w zwycięskim (5:0) meczu towarzyskim reprezentacji Łotwy z Gibraltarem. W 80. minucie zmienił Valerijsa Sabalę.

Górnik Zabrze

Ken Kallaste wystąpił w barwach reprezentacji Estonii. Gracz Górnika opuścił boisko w przerwie, a jego drużyna przegrała z Serbią 0:1.