Piotr Zieliński zdobył bramkę w meczu z AC Milan! [WIDEO]

psz
screen
screen screen
Reprezentant Polski, Piotr Zieliński doprowadził do wyrównania w 32. minucie spotkanie z AC Milan. Zobaczcie trafienie gracza Empoli!

Polski pomocnik w 32. minucie przyjął piłkę w polu karnym po podaniu Riccardo Saponary i celnym strzałem wykończył akcję umieszczając piłkę w bramce. Bezradny był w tej sytuacji 16-letni bramkarz gości, Gianluigi Donnarumma, któremu Zieliński założył siatkę.

Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Po 21 ligowych kolejkach Milan zajmuje 6., zaś Empoli 8. miejsce.

Empoli podzieliło się punktami z Milanem. Fantastyczny mecz Zielińskiego okraszony golem [RELACJA, ZDJĘCIA]