Włodzimierz Łyżwa
Dawid Abramowicz, obrońca Radomiaka.
Dawid Abramowicz, obrońca Radomiaka. radomiak.pl
Radomiak Radom w ostatnim meczu sezonu 2021/2022 w PKO Bank Polski Ekstraklasie zremisował 1:1 z Piastem w Gliwicach. Gola dla Radomiaka w ostatniej akcji pierwszej połowy strzelił Karol Angielski. Piast wyrównał w ostatniej akcji drugiej połowy, po strzale głową Tomasa Huka.

Co powiedział o meczu z Piastem w Gliwicach i o całym ligowym sezonie, Dawid Abramowicz, obrońca Radomiaka, który rozegrał wszystkie mecze w ekstraklasie.

PKO Ekstraklasa. Kulisy remisowego 1:1 meczu Piasta Gliwice z Radomiakiem Radom. Zobacz zdjęcia

Piast Gliwice - Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Karol Angielski 45, 1:1 Tomas Huk 90+3.
Piast: Karol Szymański - Constantin Reiner, Jakub Czerwiński, Tomáš Huk - Arkadiusz Pyrka (46 Michael Ameyaw), Michał Kaput (76 Kristopher Vida), Tom Hateley, Michał Chrapek, Aléxandros Katránis (90 Jakub Holúbek) - Alberto Toril (76 Martin Konczkowski), Damian Kądzior (84 Ariel Mosór).
Radomiak: Filip Majchrowicz - Tiago Matos, Raphael Rossi, Mateusz Cichocki, Dawid Abramowicz - Daniel Łukasik, Thabo Cele - Leandro Rossi (63 Dominik Sokół), Filipe Nascimento (63 Jakub Nowakowski), Mateusz Radecki (79 Luís Machado) - Karol Angielski (88 Maurides Junior).
Żółte kartki: Huk - Łukasik, Sokół.
Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
Widzów: 4384.