Po meczu bramkarz Korony Kielce Xavier Dziekoński trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Na szczęście badania to wykluczyły

Dorota Kułaga
Bramkarz Korony Kielce Xavier Dziekoński po mecz z Jagiellonią Białystok razem ze swoimi bliskimi, którzy mecz PKO BP Ekstraklasy obejrzeli z trybun Suzuki Areny Kamil Bielaszewski
Piłkarze Korony Kielce po meczu z Jagiellonią Białystok, który zakończył się remisem 2:2, dostali od sztabu szkoleniowego trzy dni wolnego.

-Zawodnicy dostaną trzy dni wolnego. Trzeba trochę odpocząć od siebie, bo ostatni okres był intensywny, a przed nami końcówka rundy

- powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Kamil Kuzera, trener Korony.

Po meczu z Jagiellonią bramkarz Korony Xavier Dziekoński miał zawroty głowy. Był to efekt zderzenia z Jesusem Imazem w 56. minucie spotkania. Został przewieziony do szpitala na specjalistyczne badania, z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Daria Wollenberg, rzecznik prasowy kieleckiego klubu, poinformowała nas w poniedziałek, że na szczęście to nic poważnego. Dziekoński po kilku dniach odpoczynku będzie mógł trenować z drużyną.

W najbliższy weekend w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy będzie przerwa spowodowana występami reprezentacji Polski. Kolejny mecz podopieczni Kamila Kuzery rozegrają 26 listopada - zagrają na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Początek pojedynku na Stadionie Śląskim o godzinie 15:00. W tym spotkaniu Xavier Dziekoński ma być do dyspozycji sztabu szkoleniowego.