Pogoń Grodzisk Maz. - Ruch Chorzów 1:1 NA ŻYWO, RELACJA LIVE Remis w starciu beniaminków

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Piłkarze Ruchu Chorzów po raz trzeci w tym sezonie zagrają na wyjeździe. Dwa pierwsze mecze na obcych boiskach wygrali Lukasz Gdak
Piłkarze Ruchu Chorzów w 6. kolejce eWinner 2. Ligi zremisowali w Grodzisku Mazowieckim z Pogonią 1:1. Niebiescy byli faworytem w starciu beniaminków, ale musieli zadowolić się remisem, choć mieli sporą przewagę. Tutaj możecie śledzić wynik na żywo i relację live z pojedynku Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ruch Chorzów.

Pogoń Grodzisk Maz. - Ruch Chorzów na żywo, relacja live

90+2 - Koniec meczu. Ruch tylko remisuje w starciu beniaminków z Pogonią

88' - Ruch atakuje, a Pogoń broni się całym zespołem na swojej połowie

87' - Ostatnie zmiany w Ruchu. Za Wójtowicza i Mokrzyckiego wchodzą Kwaśniewski i Wyroba

85' - Strzela z dystansu Janoszka - Haluch z trudem na róg

84' - Dwie znakomite szanse Kulejewskiego, który dwa razy strzelał z 10 m, ale Haluch dwa razy odbijał piłkę

80' - Do końca zostało 10 minut. Czy Ruch przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

75'- Daniel Szczepan strzela z dystansu po akcji Mokrzyckiego - na raty broni Haluch

73'- Trzecia zmiana Niebieskich. Za Foszmańczyka wchodzi Żagiel

66' - Znów groźna akcja Pogoni, ale strzał z linii pola karnego jest minimalnie niecelny

64' - Dwie zmiany w Ruchu. Za Biskupa i Kowalskiego wchodzą Szczepan i Szkatuła. Trener Skrobacz wraca do swojej żelaznej jedenastki

62' - Owczarek strzela tuż obok słupka z 17 m

60' - 1:1 Mateusz Lisowski wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Cała akcja zaczęła się od... rzutu rożnego Ruchu, a pomocnik Pogoni biegł z piłką przez całą połowę

58' - Po wywalczeniu piłki przez Neugebauera ten podał ją do Janoszki, a Ecik między nogami rywala wypuścił kolegę w pole karne - uderzenie czubkiem buta nie mogło zaskoczyć bramkarza Pogoni, ale przewaga Ruchu rośnie

56' - Kontra Ruchu, który wyszedł we trójkę na dwóch obrońców rywali, ale Foszmańczyk zamiast strzelać próbował kiwać, a gdy już oddał strzał to był on za słaby

53' - Wójtowicz z Foszmańczykiem rozklepali obronę Pogoni na prawej stronie boiska. Ten pierwszy dośrodkował w pole karne, ale Biskup uderzył nad poprzeczką

Asystę przy tym golu prostopadłym podaniem zaliczył Tomasz Foszmańczyk

48' - 0:1 Łukasz Janoszka wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem, choć miał przy tym sporo szczęścia, bo bramkarz był bliski wybicia mu piłki, tyle że trafił w nogę Ecika i futbolówka wtoczyła się do siatki
47' Po podaniu Kowalskiego w polu karnym znalazł się Mokrzycki, ale strzelił bardzo niecelnie

Kibice Ruchu szczelnie wypełnili sektor gości na stadionie w Grodzisku

46' - Zaczynamy II połowę. W Ruchu jednak bez zmian w przerwie. Pogoń też rozpoczyna grę w tym samym składzie

45' - Koniec I połowy. Na razie bez bramek, a Ruch nie gra najlepiej w starciu beniaminków

43' - Janoszka faulowany 25 m od bramki. Sam strzelał z wolnego, ale trafił w mur graczy Pogoni

41' Świetna kontra Ruchu. Centra Wójtowicza w pole karne, ale strzał Biskupa z 8 m trafia w nogę bramkarza. Najlepsza okazja gości

39' - Ruch nieźle zaczął ten mecz, ale teraz w grze Niebieskich jest dużo niedokładności. Trener Skrobacz kręci głową - pewnie w przewie dojdzie do zmian w składzie

31'- Za nami pół godziny gry. Na razie bliższa gola była Pogoń, ale Bielecki od 330 minut pozostaje w II lidze niepokonany

30'- Wójtowicz do Biskupa ten wbiegał w pole karne, ale w o ostatniej chwili uprzedził go obrońca gospodarzy

25' - Wrzesiński popisał się pięknym uderzeniem z wolnego w okienko, ale Jakub Bielecki w kapitalnym stylu odbija tę piłkę na róg

20' - Ruch atakuje na razie głównie prawą stroną. Łukasz Janoszka jest dużo bardziej aktywny niż Marcin Kowalski grający na drugiej stronie boiska

17' - Kontra Pogoni. Sarimento do Wrzesiskiego - ten strzela nad bramką

15' - Za nami pierwszy kwadrans gry. na razie mało sytuacji - gra toczy się głównie w środku pola

14' - Łukasz Janoszka próbował z dystansu, ale piłka otarła się o obrońców i bramkarz Pogoni bez trudu ją łapie

10' Kalinowski z wolnego posyła płaskie dośrodkowanie w światło bramki - piłkę łapie Jakub Bielecki

9' - strzał Tomasza Foszmańczyka z 18 m zablokowany przez rywali

3' - W Grodzisku jest grupa kibiców Niebieskich, którzy dopingują drużynę trenera Skrobacza

1' Początek spotkania

Ruch w tradycyjnych niebieskich strojach, Pogoń w biało-czerwonych koszulkach

Sędzią meczu jest Karol Iwanowicz z Lublina

Skład Pogoni: Haluch – Theus, Zembrowski, Gładysz, Łoś – Kalinowski, Owczarek, Kołaczek, Wrzesiński, Lisowski – Sarmiento

W porównaniu z żelazną ostatnio jedenastką w drużynie Ruchu zaszły dwie zmiany. Od początku grają Michał Biskup i Marcin Kowalski

Rozpoczynamy relację live z meczu Pogoń - Ruch.
Oto skład Niebieskich: Bielecki - Kasolik, Nawrocki, Kulejewski - Wójtowicz, Mokrzycki, Neugebauer, Kowalski - Foszmańczyk, Janoszka - Biskup.

Pogoń Grodzisk Maz. - Ruch Chorzów zapowiedź meczu

Piłkarze Ruchu po niespodziewanym bezbramkowym remisie z Garbarnią chcieliby wrócić na zwycięską ścieżkę. Okazja do tego wydaje się wymarzona, bo Niebiescy w sobotę 28 sierpnia zmierzą się w Grodzisku mazowieckim z Pogonią.

Rywal z Mazowsza, to podobnie jak chorzowianie, beniaminek eWinner 2. Ligi. Pogoni znacznie trudniej niż Ruchowi odnaleźć się po awansie na centralny szczebel rozgrywek. Pogoń w pięciu meczach zdobyła tylko cztery punkty wygrywając tylko raz na inaugurację z Sokołem Ostróda, który zamyka tabelę. Grodziszczanie plasują się w niej na 14. miejscu, tuż nad strefą spadkową.

Spotkanie Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ruch Chorzów rozpocznie się o godz. 17.15. Tutaj możesz śledzić wynik na żywo i relację live z meczu Pogoń - Ruch. Niebiescy wygrali na razie obydwa wyjazdowe pojedynki w tym sezonie.

Pogoń Grodzisk Maz. - Ruch Chorzów. Niebiscy faworytem w starciu beniaminków

Ruch jest faworytem w starciu beniaminków. Niebiescy odnieśli w pięciu meczach trzy zwycięstwa i w tabeli zajmują trzecią pozycję mając na koncie 11 pkt - niemal trzy razy więcej niż Pogoń.

Ekipa z Grodziska Mazowieckiego w poprzednim sezonie wygrała zmagania w grupie pierwszej III ligi dystansując m.in. Świt Nowy Dwór Mazowiecki, spadkowicza Legionovię czy odbudowującą się Polonię Warszawa. Trener Pogoni jest znany z pracy w ekstraklasie 64-letni Krzysztof Chrobak.

Najbardziej znany zawodnik rywali Niebieskich to kończący w tym roku 40 lat Sebastian Przyrowski, który ma na koncie ponad 200 spotkań w ekstraklasie w barwach Groclinu Grodzisk Wielkopolski i Polonii Warszawa. Od czerwca pełni on w klubie również funkcję trenera bramkarzy i w tym sezonie nie pojawił się jeszcze na boisku dając szansę gry młodszym kolegom.

Ruch pojechał do Grodziska Mazowieckiego w najsilniejszym składzie, a trener Jarosław Skrobacz zastanawia się czy po raz piąty posłać do boju tę samą jedenastkę, czy też dokonać w wyjściowym składzie jakiejś korekty.

- W tej lidze nie ma łatwych pojedynków. Każdy z każdym może coś ugrać. Często decydująca bywa tak zwana dyspozycja dnia. Chcemy wykorzystać w Grodzisku swoje mocne strony - stwierdził szkoleniowiec Ruchu.