Polonia, po trzech wygranych, gościła Lecha [WIDEO, ZDJĘCIA]

Krzysztof Wypijewski
IV-ligowa Polonia kiepsko rozpoczęła sezon (3 porażki z rzędu). Później wygrała jednak 2 ligowe spotkania na własnym boisku, a w Pucharze Polski rozbiła amatorski Orzeł Bydgoszcz 34:0 i do potyczki z Lechem Rypin przystępowała z nadzieją na kolejny udany rezultat. Niestety. Zaczęło się fatalnie, bo już w 7. minucie piłkę do własnej bramki wpakował Martin. Kwadrans później było już 2:0 dla Lecha po trafieniu Miłosza Waszczuka. Nadzieje biało-czerwonych odżyły tuż po przerwie (50.), gdy bramkę kontaktową zdobył Przemysław Januszewski. Na więcej polonistów stać jednak nie było, a wynik w 63. minucie ustalił Radosław Fodrowski. Lech Rypin pokonał Polonię 3:1. Zobacz zdjęcia z meczu >>>Tomasz Czachorowski

Materiał oryginalny: Polonia, po trzech wygranych, gościła Lecha [WIDEO, ZDJĘCIA] - Express Bydgoski