Probierz: Nie wszystkie elementy udało się dziś wprowadzić (WIDEO)

jac, x-news
Lechia Gdańsk z Górnikiem Zabrze nadal liderują tabeli, bo bezpośrednim starciu zremisowały 1:1. Zadowolony z wyniku, a zwłaszcza z reakcji na stratę gola, był opiekun Lechii Gdańsk Michał Probierz, który z nowym klubem jeszcze nie przegrał.

Michał Probierz, trener Lechii Gdańsk: - Wiedzieliśmy, że gramy z bardzo dobrze zorganizowanym zespołem, mającym indywidualności, trenowanym przez tego samego, bardzo dobrego trenera przez trzy lata. Generalnie nie udało nam się dziś pewnych elementów wprowadzić, też za dużo pola zostawiliśmy Nakoulmie. Samą dyscypliną dorównywaliśmy, dlatego pierwsza połowa wyglądała tak, że obie drużyny raczej próbowały się nawzajem eliminować, niż prezentować swoje atuty (...). Muszę pochwalić mój zespół za to, że odrobił straty. Do 90 minuty robiliśmy wszystko, by ten mecz wygrać. Nie udało się, ale ten mecz trzeba szanować.