Probierz: Przegraliśmy zasłużenie. Popełniamy za dużo indywidualnych błędów (WIDEO)

jac, x-news
Lechia Gdańsk wpadła w jesienną depresję. Nie wygrała żadnego z siedmiu ostatnich meczów, a dziś straciła z Lechem Poznań cztery bramki, strzelając tylko jedną. Trener Michał Probierz stwierdził, że porażka była wynikiem błędów poszczególnych zawodników.

Michał Probierz (trener Lechii Gdańsk): To była bolesna lekcja dla naszej młodzieży. Kluczowym momentem dla losów spotkania była niewykorzystana okazja Matsuiego przy stanie 1:0 dla Lechii. Już do przerwy straciliśmy jednego gola, pachniało zresztą drugim. W przerwie zmieniliśmy ustawienie, chcąc przeczekać ten moment. Bramka w 49. minucie na 2:1 dla Lecha pociągnęła moich chłopaków w dół. Przegraliśmy zasłużenie. Zrobiliśmy za dużo błędów, a Lech ma w składzie na tyle dobrych piłkarzy, że potrafi takie sytuacje wykorzystać - tłumaczył Probierz, dodając - Po raz szósty prowadziliśmy w sezonie, ale nie zdołaliśmy dowieźć wygranej. Dziękuję kibicom, że do końca wspierali zespół, że nie było nagonki. Próbujemy różnych ustawień, ale i tak tracimy bramki.