Puchar Anglii. Chelsea zgodnie z planem pokonała Derby County

mgs, x-news
Na Pride Park Stadium obyło się bez rewelacji, a Chelsea zgodnie z planem pokonała Derby County 2:0 i awansowała do 4. rundy Pucharu Anglii.

Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek, chociaż przewaga "The Blues" na boisku była widoczna. Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, a gole mogliśmy oglądać dopiero w drugiej połowie. Wynik spotkania otworzył John Obi Mikel w 66. minucie, a podwyższył go Oscar niespełna pięć minut później. Dzięki wygranej, ekipę dowodzoną przez Jose Mourinho zobaczymy w kolejnej rundzie Pucharu Anglii.

Derby County - Chelsea Londyn 0:2

Bramki: John Obi Mikel 66, Oscar 71

żółte kartki: Eustace, Hughes - Ramires

sędziował: Andre Marriner

Derby: 1. Lee Grant - 25. Jake Buxton, 33. Andre Wisdom, 38. Michael Keane, 14. John Eustace (70, 20. Mason Bennett), 3. Craig Forsyth, 8. Jeff Hendrick, 19. Will Hughes, 9. Chris Martin, 10. Jamie Ward (70, 18. Conor Sammon), 32. Simon Dawkins (82, 30. James Bailey).

Chelsea: 23. Mark Schwarzer - 3. Ashley Cole, 24. Gary Cahill, 4. David Luiz, 28. César Azpilicueta, 5. Michael Essien (55, 17. Eden Hazard), 12. John Obi Mikel, 22. Willian, 7. Ramires, 11. Oscar (87, 47. Lewis Baker), 29. Samuel Eto'o (64, 9. Fernando Torres).