Fragment meczu, Polonia - Radomiak.
W pierwszej rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu centralnym, Radomiak Radom przegrał 3:4 z trzecioligową Polonią w Środzie Wielkopolskiej i odpadli z pucharowych rozgrywek.

Polonia Środa Wielkopolska - Radomiak Radom 4:3 (0:0)
4:3 Patryk Mikita 88.

Radomiak: Kochalski - Jakubik, Zając, Karwot, Winsztal, Filipowicz, Pietroń (56 Makowski), Luz, Suchanek (73 Mikita), Rolinc, Sokół (56 Szuprytowski).
Sędzia: Szymon Lizak (Poznań)

Radomiak na mecz pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu centralnym pojechał bardzo osłabiony.
Zabrakło pauzujących za kartki Macieja Świdzikowskiego, Michała Grudniewskiego i Martina Klabnika oraz zmagających się z problemami zdrowotnymi Michała Kucharskiego i Artura Halucha.
Wolne otrzymali, Rossi Leandro i Michał Kaput.
Szansę debiutu otrzymał pozyskany Niemiec Meik Karwot.
Na ławce zasiadł uprawniony do gry Adrian Nowosadko, który dotychczas z powodzeniem grał w czwartoligowych rezerwach.
W pierwszej połowie za wiele się nie działo na boisku. Zarówno Radomiak jak i Polonia stworzyły sobie po dwie, trzy okazje bramkowe, ale piłka nie wpadła do siatki.
Po zmianie stron podopieczni trenera Krzysztofa Kapuścińskiego załatwili sprawę awansu w dziesięć minut, strzelając trzy gole.
W 59 minucie za faul na Jakubie Rolincu, sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę skutecznie wykorzystał Damian Szuprytowski.
Za kilka chwil gospodarze odpowiedzieli czwartą bramką. Radomiak odpowiedział trafieniami Patryków - Winsztala i Mikity.

Materiał oryginalny: Radomiak Radom zakończył już przygodę z Pucharem Polski. Przegrał 3:4 z Polonią w Środzie Wielkopolskiej - Echo Dnia Radomskie