Radość i głośny śpiew. Piłkarze Górnika Zabrze świętowali zwycięstwo [WIDEO]

Górnik TV/x-news
Górnik Zabrze wygrał u siebie z Jagiellonią Białystok 3:0 w meczu 20. kolejki PKO Ekstraklasy. Już w 4. minucie spotkania gospodarze objęli prowadzenie po golu Igora Angulo. Goście do remisu doprowadzić mogli w 22. minucie meczu. Wtedy jednak „jedenastki” nie wykorzystał Jesus Imaz. Do przerwy Górnik prowadził 1:0. Po zmianie stron podopieczni Marcina Brosza podwyższyli prowadzenie.

Górnik Zabrze pokonał Jagiellonię

W 59. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Jesus Jimenez. Przed szansą strzelenie kontaktowego gola „Jaga” stanęła w 69. minucie meczu, jednak tym razem rzutu karnego na bramkę nie zamienił Taras Romanczuk. Jagiellonia mecz kończyła w dziesiątkę. W 83. minucie spotkania drugą żółtą kartę otrzymał Andrej Kadlec. Trzy minuty później bramkę na 3:0 zdobył Igor Angulo. Zadowolenia nie ukrywali piłkarze Górnika Zabrze. Mimo deszczu zostali na murawie i głośno śpiewali.

Górnik Zabrze – Jagiellonia 3:0. Ponad 10.000 widzów i gorąca atmosfera na stadionie przy Roosevelta

Górnik Zabrze – Jagiellonia 3:0. ZDJĘCIA KIBICÓW Ponad 10.00...