Real Madryt - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

etc
Real Madryt - Schalke 04 Gelsenkirchen transmisja. W meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów Real Madryt zagra z Schalke. Transmisja na żywo z meczu Real Madryt - Schalke 04 Gelsenkirchen w Canal+Sport. Relacja live w serwisie Ekstraklasa.net.

Real Madryt - Schalke LIVE! Królewscy muszą dopełnić formalności

Rok temu w Gelsenkirchen Schalke 04 uległo Królewskim 1:6. Niemiecki zespół chcąc uniknąć koszmaru z poprzedniego sezonu, przystąpił do pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów ustawiony dosyć defensywnie. Czy przyniosło to oczekiwany skutek? W pewnym sensie tak, bo Królewscy wygrali tylko 2:0. Prowadzenie objęli oni za sprawą Cristiano Ronaldo, który wykorzystał dośrodkowanie Daniela Carvajala. Było to przełamanie Portugalczyka, który notował serię trzech meczów bez zdobytej bramki. Wynik ustalił po przerwie Marcelo, który zdobył pięknego gola.

Passę trzech spotkań bez ligowej wygranej przełamali podopieczni Robberto Di Matteo, którzy pokonali w ramach 24. kolejki Bundesligi Hoffenheim 3:1. Wynik w 12. minucie otworzył Christian Fuchs. Kolejnego gola zdobył Max Meyer. Ten sam zawodnik strzelił trzecią bramkę w tym spotkaniu. Honorowego trafienie goście zdobyli za sprawą Kevina Vollanda.