Roman Bezjak strzela, Słowenia wygrywa z Czarnogórą

(kw)
Roman Bezjak cieszył się z kolejnego gola, tym razem strzelonego w reprezentacji Wojciech Wojtkielewicz
Napastnik reprezentacji Słowenii Roman Bezjak strzelił gola w wygranym przez jego drużynę na wyjeździe 2:0 towarzyskim meczu z Czarnogórą.

Piłkarz Jagiellonii Białystok, który rozegrał w barwach Słowenii całe spotkanie, wykorzystał w 39. minucie rzut karny. Pod koniec drugiej połowy wynik ustalił jego kolega z kadry - Miha Zajc. Dla Bezjaka było to drugie trafienie w narodowej reprezentacji. Poprzednio jagiellończyk trafił ponad dwa lata temu, w spotkaniu z Macedonią.

Drugi z występujących w białostockim klubie Słoweńców - Nemanja Mitrovic, całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

W dużo gorszym humorze po występie w kadrze był Arvydas Novikovas. Litwa przegrała bowiem w Pucharze Bałtyku na wyjeździe z Estonią 0:2. Jagiellończyk zagrał całe spotkanie, podobnie jak były zawodnik białostockiego zespołu - Fedor Cernych. 5 czerwca Litwini spotkają się u siebie z Łotwą.

Roman Bezjak po meczu Jagiellonia- Legia: Walczyliśmy całą drużyną

Materiał oryginalny: Roman Bezjak strzela, Słowenia wygrywa z Czarnogórą - Kurier Poranny