Są nowi trenerzy w piłkarskiej IV lidze łódzkiej

Są nowi trenerzy w piłkarskiej IV lidze łódzkiej

Dariusz Piekarczyk

Dziennik Łódzki

Aktualizacja:

Dziennik Łódzki

MKP-Boruta Zgierz oraz KS Kutno, dru żyny występujące w IVlidze łódzkiej, mają nowych trenerów.
Radosław Koźlik

Radosław Koźlik ©Archiwum Radosława Koźlika

Nowy szkoleniowcem drużyny ze Zgierza został Radosław Koźlik, który pracuje już w MKP-Borucie. Prowadzi drużynę juniorów młodszych zajmującej drugie miejsce w lidze wojewódzkiej B1. Wcześniej Radosław Koźlik był trenerem A-klasowych rezerw MKP-Boruty.

Będąc piłkarzem występował, między innymi, w Zawiszy Bydgoszcz, WKSWieluń, Śląsku Wrocław, Unii Skierniewice oraz RKSRadomsko. Radosław Koźlik zastąpił Piotra Borysewicza i Artura Borasika. Obaj zostają w klubie. Pierwszy ma pracować z drużynami młodzieżowymi, a drugi poprowadzi rezerwy.

Zmiana trenera także w KS Kutno. Trenerem tej drużyny przestał być Andrzej Grzegorek. Jego miejsce zajął Paweł Ślęzak, który prowadził MKSKutno w latach 2004-2010.
Obecnie jest dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie. - Nie mogłem odmówić, kiedy zarząd klubu poprosił mnie o przejęcie drużyny - mówi nowy trener kutnowian. - Nie szło ostatnio najlepiej i coś trzeba było zmienić. W sobotę gramy z KSParadyż i do tego meczu trudno będzie coś znacząco zmienić, ale liczę że będzie lepiej w nastepnych spotkaniach.

Dodajmy, że Andrzej Grzegorek, który prowadził KSprzez rok, pozostanie w klubie z Kutna.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!